fbpx

W trzeci weekend lipca, uczestniczyliśmy w Zlocie Master Truck w Polskiej Nowej Wsi. Dziękujemy Klientom, którzy jak co roku licznie odwiedzili nasze stoisko, gdzie zaprezentowaliśmy naczepę z ruchomą podłogą marki STAS oraz naczepę kurtynową firmy Orthaus Trailers.

 

 

Dziękujemy wszystkim Klientom oraz Partnerom PTM Polska, którzy bardzo licznie odwiedzili nasze stoisko podczas 3-ciej edycji Wystawy Naczepomania, która 8 czerwca br. odbyła się w Łodzi. Zaprezentowaliśmy pojazdy większości marek, które są w ofercie firmy, m.in. naczepy STAS z ruchomą podłogą oraz wywrotkę stalową, naczepy BMI z ruchomą podłogą, wersja standardowa oraz Matal Mover do przewozu złomu, naczepy firmy Orthaus – kurtynową, podkontenerową i wywrotkę stalową, niskopodwoziową FGM Group oraz przyczepy Hueffermann. Na naczepie marki Orthaus można było zobaczyć zamontowany system przeładunkowy  Cargomatic.  Naczepa STAS z ruchomą podłogą wygrała konkurs publiczności w kategorii „Pojazd nowy”. W ciągu nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych, a  piękna pogoda sprzyjała zwiedzającym.

Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

 

 

Dokumenty do pobrania:
TRAXEE - Prezentacja systemu.pdf
TRAXEE - Instrukcja instalacji.pdf

 

 

Niniejsza Polityka wynika ze strategii rozwoju firmy PTM Polska sp. z o.o. dążącej do  tego, by być preferowanym dostawcą rozwiązań dla biznesu z dziedziny technologii transferu ładunków, transportu luzem towarów rolniczych, drzewnych, odpadów, biomasy, transportu ładunków dla branży budowlanej, ładunków paletyzowanych i zarządzania transportem.

PTM Polska sp. z o.o. zamierza konsekwentnie realizować strategię poprzez:

  • rozwój i poszukiwanie nowych produktów i rozwiązań mogących bardziej kompleksowo wspierać rosnącą liczbę Klientów;
  • świadome i szybkie podnoszenie kompetencji w zakresie stosowanych przez firmę technologii;
  • dążenie do kreowania inteligentnych, przemyślanych i konkurencyjnych ofert;
  • budowanie długoterminowych pozytywnych relacji z otoczeniem biznesowym złożonym z Klientów, Dostawców i Partnerów, którzy cenią sobie naszą fachowość, profesjonalizm i odpowiedzialność;
  • przestrzeganie przepisów prawnych i innych związanych z jakością świadczonych usług;
  • ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.

Od naszych pracowników oczekujemy, aby brali aktywny udział w kulturze doskonalenia oraz by te doświadczenia były rozpowszechnione i stosowane w ramach ciągłego rozwoju.  

Gwarancją spełnienia zasad polityki jest  utrzymywanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z norma: PN-EN ISO 9001:2015. 

 

Polityka Jakości.pdf

 

Dziękujemy wszystkim Klientom oraz Partnerom PTM Polska, którzy w tym roku bardzo licznie odwiedzili nasze stoisko podczas Zlotu Master Truck. Była okazja do wymiany doświadczeń, obejrzenia zaprezentowanych naczep STAS z ruchomą podłogą oraz naczepy Orthaus, a także dobrej zabawy. Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Składamy serdeczne podziękowania za udział w II edycji wystawy Naczepomaia 2018. Wyrażamy nadzieję, że Wystawa spełniła Państwa oczekiwania, niezależnie od tego czy byliście Państwo w charakterze Wystawcy czy Gościa. Zaprezentowanych zostało wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie konstrukcji naczep oraz rozwiązań stosowanych
w produkcji komponentów. Swoją ofertę przedstawili również dostawcy ciągników oraz usług finansowych.


Uwagę skupiły premiery:

STAS U-ROCK STAR wywrotka stalowa budowlana
BMI ROCK PUSHER naczepa ejector ściana wypychająca dedykowana do sektora budowlanego
BMI METAL MOVER ruchoma podłoga stalowa V9 Keith Walking Floor do złomu gabarytowego
EMTECH naczepa niskopodwoziowa TIEFBED 4 osiowa z hydraulicznie skrętnymi osiami

Autoryzowany serwis PTM oferuje usługę, która pozwoli Państwu na dłuższe użytkowanie naczepy z ruchomą podłogą oraz zwiększenie jej żywotności.
Korzystając z oferty specjalnej nie tylko oszczędzają Państwo na samej usłudze,ale również poprzez dłuższą amortyzację ruchomej podłogi.

Od stycznie 2018 roku w ofercie sprzedaży PTM Polska znajdują się pojazdy niskopodwoziowe włoskiej firmy FGM. Szeroka gama specjalistycznych naczep i przyczep dostępna u handlowców PTM Polska.

Na koniec listopada 2017 r., firma PTM Polska przekazała pierwsza serię przyczep Huffermann HTSA dla firmy recyklingowej. Zapraszamy po kolejne. Miło nam z Wami współpracować. Życzymy powodzenia w biznesie.

System do automatycznego pompowania kół umożliwia ciągłe monitorowanie ciśnienia w oponach oraz w razie konieczności dopompowanie ich. Dzięki temu zyskujesz:
- 3- 5% oszczędność paliwa
- 10-20% mniejsze zużycie opon
- nie ma ryzyka pęknięcia opony
Zapytaj o szczegóły naszych doradców handlowych tel. 42 658 10 97, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów Pol-Eco System w Poznaniu, które odbyły się w terminie 17-19.10.2017 r. Na terenie zewnętrznym przed pawilonem 5a zaprezentowaliśmy NOWOŚĆ - naczepę STAS MF 92 m3 przystosowaną do kompresowania ładunku o 40 %.

W związku, z zakończeniem się sezonu wakacyjnego, najwyższy czas pomyśleć o przygotowaniach ruchomych podłóg na okres zimowy. Autoryzowany serwis PTM, postanowił pomóc w tych przygotowaniach i specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną ofertę,która obejmować będzie odświeżenie ruchomych podłóg w Państwa naczepach.

Usługę, którą oferujemy pozwoli Państwu na dłuższe użytkowanie ruchomej podłogi oraz zwiększenie jej żywotności.
Korzystając z oferty specjalnej nie tylko oszczędzają państwo na samej usłudze,ale również poprzez dłuższą amortyzację ruchomej podłogi.

XVI edycja Pomorskiej Miss Scania za nami, jak co roku PTM Polska była w gronie Partnerów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!