fbpx
CENTRUM RUCHOMYCH PODŁÓG, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PRZEŁADUNKU
O firmie STASzwiń
Od trzech pokoleń STAS dąży do doskonałej jakości produktu. Firma poświęciła lata pasji, połączonej z rzemiosłem w najdrobniejszym szczególe, aby doskonalić produkcję wytrzymałych naczep z ruchomą podłogą i wywrotek na rynek europejski. Zespół dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu produkt wysokiej jakości o wyjątkowym designie i komforcie użytkowania. 
STAS to firma rodzinna z jasną wizją na przyszłość. Bracia Urbain i Leon Heyse udowodnili to już na początku ubiegłego wieku, kiedy zaczęli produkować swoje pierwsze przyczepy wraz z pojazdami rolniczymi w miejscowości Stasegem w Belgii. Później Willy Heyse i jego żona Lydie przenieśli firmę do pobliskiego miasta Waregem, gdzie skupili się na eksporcie i automatyzacji. Wraz z młodym i dynamicznym zespołem, ich syn Francis Heyse kontynuuje wdrażanie specjalizacji produktowej i ekspansji biznesowej. 
STAS jest silną, stabilną organizacją i znaną w branży marką. Innowacja, dzięki ciągłym wewnętrznym badaniom w dziedzinie budownictwa, jest ważnym filarem biznesu. Niezliczone innowacje produktowe wyznaczają dziś standard dla konstruktorów na całym świecie. Jaki jest klucz do potężnego i trwałego produktu wysokiej jakości, który jest jednocześnie lekki i aerodynamiczny? To jest pytanie, które inżynierowie STAS zadają sobie na co dzień. Określa tożsamość i siłę organizacji.  STAS jest pionierem doskonałości produktów, ale świadomie pracuje nad stworzeniem profesjonalnej, międzynarodowej sieci lojalnych, podobnie myślących partnerów. Oferowanie indywidualnej,  płynnej i przede wszystkim bezproblemowej obsługi  jest codziennym priorytetem.
Firma eksportuje produkty do ponad 20 krajów i ma ponad 30 certyfikowanych dealerów, na których można polegać.

O firmie Hüffermannzwiń

Hüffermann jest niemiecką firmą ze 100-letnią tradycją, która należy do wiodących producentów przyczep podkontenerowych. Zoptymalizowane procesy produkcyjne, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy, sprawiają, że marka Hüffermann jest liderem w swojej branży. Ścisła współpraca z uznanymi producentami samochodów ciężarowych pozwala na ciągłe pogłębianie wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń. Wszystkie elementy konstrukcji pojazdów produkowane są z najwyższą precyzją i zgodnie z najwyższymi standardami technologicznymi. Hüffermann, stawiając na najwyższą jakość produktu, jest również bezkompromisowy przy wyborze materiałów i komponentów, nie ogranicza się do jednego rozwiązania, ale opracowuje kompletne, zintegrowane i przetestowane w praktyce koncepcje, dzięki którym wyznacza nowe standardy.

O firmie Cubas Segrezwiń

Cubas Segre to ponad 30 lat doświadczenie w naprawie naczep ciężarowych i silosów ciężarowych, produkcja naczep paszowych i zabudów, oferuje najlepsze parametry jakości, wydajności i bezpieczeństwa. Cubas Segre rozwija działalność w nowoczesnym zakładzie, na powierzchni 10 000 m2.

Cykl produkcyjny prowadzony jest w oparciu o podwozia hiszpańskiej firmy Lecitrailer, lidera rynku hiszpańskiego, który pomaga Cubas Segre doskonalić standardy jakości.

Młody zespół firmy złożony z inżynierów został zbudowany od samego początku na fundamentach innowacji, elastyczności i orientacji na obsługę po-sprzedażową. Wartości te zapewniają naszym Klientom największą satysfakcję w sektorze naczep ciężarowych do przewozu ładunków sypkich w tym pasz i żywności dla zwierząt w trzech wersjach kształtu skrzyni nadwozia: ST, HI‐T, S+.

O firmie Moeyersons zwiń

Firma Moeyersons Silna międzynarodowa firma która istnieje już ponad 50 lat.

W tym okresie zebrano bogatą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie konstrukcji pojazdów dostawczych. Produkowane są wszystkie typy pojazdów, mające szeroką gamę zastosowań.

Moeyersons zatrudnia 40 pełnoetatowych pracowników, będąc jedną z największych niezależnych firm tego sektora w Belgii.

W Moeyersons jakość jest podstawową wartością. Do utrzymania jej na najwyższym poziomie przyczyniają się wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz wykorzystywanie najlepszych części i materiałów.

Rodzinny charakter firmy i dobór zespołu pracowników, umożliwia bezpośrednią komunikację z wszystkimi partnerami. Obsługa Klienta i dotrzymywanie założonych planów przyczyniają się do osiągania pozytywnych rezultatów.

Filozofia ta zaowocowała w połowie 2010 roku uzyskaniem certyfikatu ISO 9001. Pod koniec roku 2014 firma otrzymała nagrodę innowacyjna naczepa 2015.

Moeyersons naczepy do towarów paletyzowanych

O firmie Orthaus Trailerszwiń

Orthaus to ponad 125 letnie doświadczenie w produkcji naczep.

Wychodząc naprzeciw dynamicznie zmieniającego się rynku, firma w 2012 r. zainwestowała w najnowocześniejszy w Europie, w pełni zrobotyzowany zakład produkcyjny. Powierzchnia fabryki obejmuje ponad 9 8000 m2 ,a moce produkcyjne są na poziomie 15 000 naczep rocznie.

Zakład produkcyjny posiada Certyfikat ISO 9001 i należy do najnowocześniejszych fabryk na świecie. Spawanie odbywa się przy pomocy najnowocześniejszych robotów spawalniczych. Naczepy posiadają 10 lat gwarancji na ramę, poprzez zastosowanie metody Kataferezy, która zabezpieczenia przed korozją. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii takich jak wysoka jakość obróbki powierzchni i obróbkę strumieniowo-ścierna, produkty firmy Orthaus z powodzeniem wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów i zmieniających się trendów na branży TSL.

O firmie FGMzwiń

Założona w 1964 r. firma FGM jest producentem naczep niskopodwoziowych, zlokalizowana w Frosinone we Włoszech i działa na powierzchni 15 000 m2. FGM jest firmą w 100% rodzinną, działającą już trzecie pokolenie. Od 2019 r. FGM zatrudnia 40 osób, roczny obrót wynosi 8,2 mln euro, a wzrost produkcji w ciągu 3 ostatnich lat wyniósł 14%. Około 80% produkcji trafia na eksport. FGM to:

- jeden z najbardziej liczących się producentów naczep do transportu wszystkich rodzajów ciągników siodłowych oraz przyczep ratowniczych - świetny stosunek jakość/cena przy naczepach niskopodwoziowych o ładowności od 20 do 60 ton - elastyczność w dostosowywaniu produktów pod specjalistyczne wymagania Klientów

O firmie BMIzwiń

BMI Group to brytyjski producent naczep specjalizujący się w produkcji pojazdów, w których zastosowano jedne z najbardziej rewolucyjnych konncepcji w branży transportu odpadów i recyklingu.

BMI Group jest wiodącym dostawcą naczep typu moving floor w Wielkiej Brytanii. Nieustannie powiększa swoją sieć sprzedaży w Europie zachodniej i środkowej. Firma ponadto specjalizuje się w produkcji naczep ze ścianą wypychającą, a także od niedawna, rozpoczęła produkcję wywrotek.