top of page

Magazyn części do naczep z ruchomą podłogą

Zaktualizowano: 6 lip 2023

Nasz magazyn w Łodzi jest w pełni zaopatrzony w części do systemów Cargo Floor i naczep z ruchomą podłogą marki STAS. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom szybki dostęp do niezbędnych komponentów oraz profesjonalną obsługę.


W PTM POLSKA, priorytetem jest satysfakcja naszych klientów. Dlatego inwestujemy w utrzymanie szerokiego asortymentu części związanych z systemami Cargo Floor i naczepami STAS.


Niezależnie od tego, czy potrzebujesz hydraulicznych rozdzielaczy, siłowników hydraulicznych, elementów układu sterowania czy innych części zamiennych, możemy je dostarczyć bez zbędnych opóźnień.


Nasza kompetentna i doświadczona obsługa klienta jest gotowa pomóc w znalezieniu właściwych części, odpowiedzi na pytania techniczne i udzielenie wszelkich niezbędnych informacji. Nasi pracownicy są doskonale zaznajomieni z systemami Cargo Floor i naczepami STAS, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową i fachową pomoc w wyborze oraz instalacji części.
Co więcej, nasza firma dąży do zapewnienia szybkiego czasu realizacji zamówienia. Zaufaj nam, że Twoje zamówienie zostanie obsłużone sprawnie i efektywnie, abyś mógł jak najszybciej wznowić działalność. Jesteśmy świadomi, jak ważne jest, aby Twój sprzęt był w pełni sprawny i gotowy do działania, dlatego podejmiemy wszelkie działania, aby zapewnić Ci potrzebne części w jak najkrótszym czasie.


Jeśli szukasz dostawcy, który oferuje szeroki wybór części do systemów Cargo Floor i naczep z ruchomą podłogą marki STAS, przyjazną i kompetentną obsługę, a także szybką realizację zamówienia, to PTM POLSKA jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci znaleźć potrzebne części i sprostać Twoim oczekiwaniom.


Link do naszego sklepu online: https://sklep.ptmpolska.pl/


Zapraszamy do kontaktu: +48 42 658 10 97

Michał +48 668 178 899

Kuba +48 600 602 242


Comments


bottom of page