top of page

Targi Translogistica i I edycja Spotkań networkingowych ATLS PTM


Ważnym dla nas wydarzeniem były listopadowe Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Translogistica w Warszawie. Tym razem nasza ekspozycja była skoncentrowana na automatycznych systemach przeładunkowych.


W pierwszym dniu targów zorganizowaliśmy Spotkanie networkingowe, dotyczące logistyki magazynowej i systemów przeładunkowych. To była pierwsza edycja takich spotkań, które będziemy organizować regularnie. Nasze stoisko bardzo licznie odwiedzane było przez zwiedzających, zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami w branży.


Zapraszamy do obejrzenia nagrania z transmisji online spotkania networkingowego PTM ATLS edycja I - AUTOMATYCZNE SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE W TRANSPORCIE.

  • Rozmawialiśmy o sposobach usprawnienia procesów logistycznych, zaprezentowaliśmy sposoby automatyzacji procesów logistycznych występujących w strefach przeładunkowych.

  • Następnie odbyła się ciekawa dyskusja na temat automatyzacji procesów transportowych jako rozwiązanie problemu braku pracowników oraz automatycznych systemów i ich wpływ na ochronę środowiska.

Fotorelacja z targów poniżej.
Comments


bottom of page