W celu otrzymania oferty prosimy o zaznaczenie opcji, którymi są Państwo zainteresowani:

Oferta na nową naczepę lub przyczepę

Odkup używanej naczepy lub przyczepy

Leasing

Pożyczka

Kredyt

Polisa OC, AC, NW, CP, CARGO, Majątek

Wynajem

* Imię i Nazwisko:

* Telefon:

* E-mail:

* Kod Pocztowy:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez PTM Polska Spółki z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Zgierska 250/252, w tym na otrzymywanie ofert sprzedaży naczep, ofert finansowania, newsletterów i informacji o promocjach na podany przeze mnie adres mailowy lub numer telefonu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail lub drogą telefoniczną informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od PTM Polska Spółki z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Zgierska 250/252.

* Wyrażam zgodę na przekazywanie przez PTM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych przez Podmioty Współpracujące z PTM Polska Sp. z o.o. w celu przedstawienia przez PTM Polska Sp. z o.o. ofert przygotowanych przez te podmioty a dotyczące ich produktów i usług. Lista Podmiotów Współpracujących z PTM Polska Sp. z o.o. znajduje się na stronie ptmtrade.pl.

* Wyrażam zgodę na przekazywanie przez PTM Polska Spółki z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Zgierska 250/252 treści, dotyczących oferty PTM Polska Spółki z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Zgierska 250/252 na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@ptmtrade.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.