top of page
Tecnokar factory.png
indeks.png

Firma Tecnokar została założona w 1986 roku po tym, jak trzech przyjaciół zorientowało się, że po zakupie naczepy klient często zabiera ją do warsztatu blacharskiego w celu dostosowania do swoich potrzeb. Dlaczego więc nie sprzedać im po prostu dostosowanego pojazdu?

Od tego pomysłu Tecnokar zbudował reputację innowacyjności, jakości i niezawodności, a dziś jest uważany za jednego z najbardziej szanowanych producentów naczep w branży. Tecnokar, z siedzibą w centrum Włoch w Spoleto w Umbrii, jest dumny z tego, że jest częścią długiego dziedzictwa tego regionu w zakresie włoskiego przemysłu stalowego. Dziedzictwo to sięga lat 90-tych XIX wieku i pierwszych hut na tym obszarze.

Tecnokar oferuje szeroką gamę rozwiązań, które mogą być dostosowane do potrzeb i specyfikacji klienta. Dział badawczo-rozwojowym jest zawsze gotowy do tworzenia rozwiązań w pełni dostosowanych do potrzeb klienta.

Naczepy specjalistyczne Tecnokar

Nie ma dwóch takich samych klientów. Dlatego Tecnokar oferuje szeroką gamę rozwiązań, które mogą być dostosowane do potrzeb i specyfikacji klienta. I dlatego dział badawczo-rozwojowy jest zawsze gotowy do tworzenia rozwiązań w pełni dostosowanych do potrzeb klienta.

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

Tecnokar TMB

Stalowe podwozie specjalnie zaprojektowane do przewozu zbiorników z gazem

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

Tecnokar TMC

Rama pod cysternę, tym razem dla tych klientów, którzy specjalizują się w transporcie towarów ciekłych

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

Tecnokar TMF

Podwozie premium specjalnie dla zabudowy chłodniczej, oferując idealną równowagę pomiędzy wytrzymałością, stabilnością i wagą

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page