top of page
Tecnokar factory.png
ekeri logo.png

Historia Ekeri to opowieść o nieugiętej przedsiębiorczości i innowacyjności oraz o rozwoju od produkcji rzemieślniczej do produkcji na wielką skalę. Wszystko zaczęło się od jednoosobowej firmy produkującej meble, kinkiety i uchwyty do szczoteczek do zębów w szopie o powierzchni 20 metrów kwadratowych.

Firmę założył w 1945 roku Bror Eklund. Pierwsze zabudowy ciężarówek budowaliśmy już w latach 50., a w latach 60. – pierwsze naczepy. Od końca lat 70. produkują jednostki transportowe z bocznym otwieraniem, a dziś są wiodącym dostawcą tych rozwiązań transportowych w Europie. Zgodnie z  hasłem „Łatwy załadunek”, załadunek przyczep Ekeri jest łatwy dzięki otwieranym bokom. Łatwe ładowanie to jednak nie wszystko. Oznacza to również łatwiejszy dostęp do ładunku, przyjazne dla użytkownika rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i zabezpieczania ładunku oraz nieskomplikowaną interakcję pomiędzy klientem a pracownikami Ekeri.

Ekeri zdobyła pozycję wiodącego dostawcy na skandynawskim rynku naczep i może pochwalić się imponującym rozwojem. W ciągu ostatnich 25 lat obroty wzrosły sześciokrotnie, a przyszłość zapowiada się bardzo dobrze.

Naczepy Ekeri

Łatwy załadunek i rozładunek to kluczowa sprawa w biznesie, w którym czas to pieniądz. Dlatego Ekeri specjalizuje się w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych z otwieraniem bocznym.

AGPT3325.JPG

Naczepa chłodnia Ekeri z otwieranym bokiem

Naczepa chłodnia EKERI w pełni izolowana (FRC) z otwieranymi drzwiami po jednej stronie.

AGPT3325.JPG

Naczepa izoterma Ekeri z otwieranym bokiem

Naczepa City to elastyczne rozwiązanie do dystrybucji miejskiej.

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page