top of page
Granalu fabryka.jpg
logo2_GRANALU_png.png

Granalu to hiszpańska firma założona w 1997 roku. Jest jednym z głównych producentów naczep alumiowych (wywrotek, ruchomych podłóg i platform) w Europie. Firma powstała w oparciu o ideę jej założycieli o wykorzystanie aluminium jako materiału bazowego w budowie naczep wywrotek i ruchomych podłóg. W ciągu ostatnich 25 lat hiszpańska firma wyprodukowała ponad 15 000 pojazdów.

Biuro techniczne Granalu ma do dyspozycji specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu stale wprowadzają innowacje w procesach produkcyjnych. Od 2007 roku hiszpański producent rozwija opatentowaną technologię OMEGA na skrzynie dla wywrotek.  Ostatnio producent zaproponował nową technologię przyczep do przewozu materiałów sypkich G-AERO o większej pojemności i z zaletami technologii OMEGA.

W 2009 roku hiszpańska firma wkroczyła na rynek brytyjski i francuski, od tego czasu sukcesywnie rozszerza działalność o kolejne regiony. Fabryka Granalu umieszczona jest na 40 000m2 powierzchni w Segovii, znajdują się tam 3 linie produkcyjne o wysokiej wydajności.

Pojazdy specjalistyczne Granalu

Granalu jako wzorzec w rozwoju i produkcji naczep o wysokiej wydajności, jest w ciągłym rozwoju dzięki nowemu działowi inżynierii pojazdów. Z tej okazji, po latach badań i udoskonaleń istniejących na rynku naczep, przedstawiamy nowe naczepy kłonicowe i platformy.

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

Naczepa Granalu z ruchomą podłogą i otwieranym bokiem

Naczepa typu ruchoma podłoga z otwieranym bokiem do transportu typowych dla takich naczep ładunków sypkich i paletowych.

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

Naczepa kłonicowa Granalu

Naczepa kłonicowa do przewozu drewna.

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

AB

AB

AB

AB

SR

SR

MS

MS

SR

JD

JD

JD
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Albert Borowski

Damian Januszczak

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page