top of page
Langendorf fabryka.jpg
logo_langendorf_cmyk_10_2013(aaa).jpg

Langendorf jest rodzinną firmą z ponad 125-letnim doświadczeniem, w tym ponad 70-letnim w produkcji naczep. Pierwsze produkowane pojazdy przeznaczone były dla sektora rolniczego, w latach 60-tych rozpoczęto produkcję specjalistycznych pojazdów niskopodwoziowych dla branży budowlanej. Odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju firmy było wprowadzanie do produkcji kolejnych typów pojazdów: do transportu prefabrykatów i szkła.

Na początku lat 70-tych uruchomiono montaż wywrotek z aluminiową skrzynią, w późniejszych latach rozpoczęto montaż naczep z rynnową konstrukcją skrzyni. Langendorf posiada w Waltrop nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 60 tys. m2 oraz sieć 45 serwisów partnerskich w Niemczech i za granicą.

Obecnie Langendorf jest jednym z czołowych europejskich producentów pojazdów, oferującym szeroką gamę produktów: naczepy wywrotki, transportery prefabrykatów budowlanych w pionie, naczepy niskopodwoziowe, naczepy dwupoziomowe, transportery szkła technicznego, pojazdy specjalne. Motto Langendorf brzmi “High tech on wheels” – “Technologia na kołach”. Zgodnie z nim, w zakładach produkcyjnych w Waltrop trwają nieustanne prace nad
rozpoznaniem potrzeb klientów i udoskonalaniem procesów produkcji, aby sprostać coraz większym wymaganiom współczesnego rynku.

Pojazdy Langendorf

Pojazdy Langendorf zapewniają nie tylko szybki i bezpieczny transport gotowych komponentów, takich jak elementy betonowe, drewniane i szkło. Stale pojawiają się nowe możliwości ich zastosowania do ekonomicznego transportu dużych ładunków.

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

Flatfliner

Naczepa do przewozu prefabrykatów betonowych

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

Inloader/Glassloader

Naczepa specjalistyczna do przewozu szkła

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page