top of page
waregem.jpg
logo stas.png

Od trzech pokoleń STAS dąży do doskonałej jakości produktu. Firma poświęciła lata pasji, połączonej z rzemiosłem w najdrobniejszym szczególe, aby doskonalić produkcję wytrzymałych naczep z ruchomą podłogą i wywrotek na rynek europejski. Zespół dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu produkt wysokiej jakości o wyjątkowym designie i komforcie użytkowania.

 

STAS to firma rodzinna z jasną wizją na przyszłość. Bracia Urbain i Leon Heyse udowodnili to już na początku ubiegłego wieku, kiedy zaczęli produkować swoje pierwsze przyczepy wraz z pojazdami rolniczymi w miejscowości Stasegem w Belgii. Później Willy Heyse i jego żona Lydie przenieśli firmę do pobliskiego miasta Waregem, gdzie skupili się na eksporcie i automatyzacji. Wraz z młodym i dynamicznym zespołem, ich syn Francis Heyse kontynuuje wdrażanie specjalizacji produktowej i ekspansji biznesowej. 

STAS jest silną, stabilną organizacją i znaną w branży marką. Innowacja, dzięki ciągłym wewnętrznym badaniom w dziedzinie budownictwa, jest ważnym filarem biznesu. Niezliczone innowacje produktowe wyznaczają dziś standard dla konstruktorów na całym świecie. Jaki jest klucz do potężnego i trwałego produktu wysokiej jakości, który jest jednocześnie lekki i aerodynamiczny? To jest pytanie, które inżynierowie STAS zadają sobie na co dzień. Określa tożsamość i siłę organizacji.  STAS jest pionierem doskonałości produktów, ale świadomie pracuje nad stworzeniem profesjonalnej, międzynarodowej sieci lojalnych, podobnie myślących partnerów. Oferowanie indywidualnej,  płynnej i przede wszystkim bezproblemowej obsługi  jest codziennym priorytetem. Firma eksportuje produkty do ponad 20 krajów i ma ponad 30 certyfikowanych dealerów, na których można polegać.

 

Wywrotki STAS

Z naczepą wywrotką STAS transport ładunków luzem to łatwizna. Modułowa konstrukcja i wiele dostępnych opcji umożliwia konfigurację wywrotek, dzięki którym transport ładunków luzem to czysta przyjemność.

STAS Agrostar

STAS Agrostar

Idealna naczepa do transportu szerokiej gamy produktów rolnych. Stabilne aluminiowe podwozie w połączeniu z mocnym, ale lekkim nadwoziem wywrotki zapewnia najwyższą elastyczność. Jeśli szukasz bezpieczeństwa, komfortu, stabilności i wydajności, Agrostar jest wywrotką Twoich marzeń.

STAS Ferrostar

STAS Ferrostar

Ferrostar to stalowa wywrotka do ładunków luzem o wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, która jest najlepszym wyborem w przypadku transportu ciężkiego złomu. Ściany boczne specjalnie wyprofilowane i wykonane z wytrzymałej stali sprawiają, że nadwozie wywrotki jest wyjątkowo stabilne i odporne na zużycie. Nawet najcięższy złom nie stanie na drodze naczepie Ferrostar.

STAS Buildstar

STAS Buildstar

Buildstar to wywrotka budowlana, której podwozie i nadwozie wykonane są w całości z wysokiej jakości stopów aluminium. Ściany boczne składają się z profili panelowych, które zarówno izolują, jak i ograniczają uszkodzenia od wnętrza naczepy po zewnętrzne ściany boczne.

STAS U-Rockstar

STAS U-Rockstar

Ta mała, półokrągła naczepa wywrotka ze stali jest przeznaczona do ciężkich prac na budowie. Rynnowy kształt nadwozia zapewnia wyjątkowy komfort obsługi wywrotki. U-Rockstar z łatwością poradzi sobie z rozładunkiem lepkich towarów.

STAS Buildstar X

STAS Buildstar X

Buildstar X to przykład funkcjonalności połączonej ze świetnym designem. Zarówno nadwozie, jak i podwozie naczepy wywrotki wykonane są w całości z aluminium. Nadwozie ma stożkowy kształt ze smukłymi, ciągłymi panelami bocznymi w pasy. Tworzy to idealną harmonię pomiędzy komfortem, bezpieczeństwem i estetyką. A sama wywrotka bez ładunku cechuje się oczywiście niską masą.

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page