top of page
Tecnokar factory.png
indeks.png

Firma Tecnokar została założona w 1986 roku po tym, jak trzech przyjaciół zorientowało się, że po zakupie naczepy klient często zabiera ją do warsztatu blacharskiego w celu dostosowania do swoich potrzeb. Dlaczego więc nie sprzedać im po prostu dostosowanego pojazdu?

Od tego pomysłu Tecnokar zbudował reputację innowacyjności, jakości i niezawodności, a dziś jest uważany za jednego z najbardziej szanowanych producentów naczep w branży. Tecnokar, z siedzibą w centrum Włoch w Spoleto w Umbrii, jest dumny z tego, że jest częścią długiego dziedzictwa tego regionu w zakresie włoskiego przemysłu stalowego. Dziedzictwo to sięga lat 90-tych XIX wieku i pierwszych hut na tym obszarze.

Tecnokar oferuje szeroką gamę rozwiązań, które mogą być dostosowane do potrzeb i specyfikacji klienta. Dział badawczo-rozwojowym jest zawsze gotowy do tworzenia rozwiązań w pełni dostosowanych do potrzeb klienta.

Platformy Tecnokar

Platformy Tecnocar to specjalistyczne przyczepy o mocnej, wzmocnionej konstrukcji i płaskim pokładzie ładunkowym. Są przeznaczone do transportu dużych, ciężkich ładunków o niewielkiej wysokości załadunku. Mogą mieć konfigurację jedno- lub wieloosiową.

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

Tecnokar MOSE

Naczepa z płaską podłogą

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

Tecnokar TLI do transportu blach

Naczepa o stałej zabudowie stworzona specjalnie do transportu blach

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page