top of page
stas-factory-tournai-expands.webp
logo stas.png

Od trzech pokoleń STAS dąży do doskonałej jakości produktu. Firma poświęciła lata pasji, połączonej z rzemiosłem w najdrobniejszym szczególe, aby doskonalić produkcję wytrzymałych naczep z ruchomą podłogą i wywrotek na rynek europejski. Zespół dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu produkt wysokiej jakości o wyjątkowym designie i komforcie użytkowania.

 

STAS to firma rodzinna z jasną wizją na przyszłość. Bracia Urbain i Leon Heyse udowodnili to już na początku ubiegłego wieku, kiedy zaczęli produkować swoje pierwsze przyczepy wraz z pojazdami rolniczymi w miejscowości Stasegem w Belgii. Później Willy Heyse i jego żona Lydie przenieśli firmę do pobliskiego miasta Waregem, gdzie skupili się na eksporcie i automatyzacji. Wraz z młodym i dynamicznym zespołem, ich syn Francis Heyse kontynuuje wdrażanie specjalizacji produktowej i ekspansji biznesowej. 

STAS jest silną, stabilną organizacją i znaną w branży marką. Innowacja, dzięki ciągłym wewnętrznym badaniom w dziedzinie budownictwa, jest ważnym filarem biznesu. Niezliczone innowacje produktowe wyznaczają dziś standard dla konstruktorów na całym świecie. Jaki jest klucz do potężnego i trwałego produktu wysokiej jakości, który jest jednocześnie lekki i aerodynamiczny? To jest pytanie, które inżynierowie STAS zadają sobie na co dzień. Określa tożsamość i siłę organizacji.  STAS jest pionierem doskonałości produktów, ale świadomie pracuje nad stworzeniem profesjonalnej, międzynarodowej sieci lojalnych, podobnie myślących partnerów. Oferowanie indywidualnej,  płynnej i przede wszystkim bezproblemowej obsługi  jest codziennym priorytetem. Firma eksportuje produkty do ponad 20 krajów i ma ponad 30 certyfikowanych dealerów, na których można polegać.

BRW8CC84B98E8AF_039978.jpg

Naczepy STAS z ruchomą podłogą

Naczepy walking floor firmy STAS umożliwiają załadunek i rozładunek dowolnego rodzaju ładunku luzem. Konstrukcja modułowa i wiele specjalistycznych rozwiązań oznacza, że możliwa jest konfiguracja dostosowana do potrzeb transportowanego ładunku. Naczepy z ruchomą podłogą STAS to efektywny i ergonomiczny transport ładunków w branży rolniczej, recyklingu, a nawet budowlanej.

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

STAS Biostar

Biostar to największa i najbardziej uniwersalna naczepa z naszej oferty naczep typu walking floor. Dostępne są modele o pojemności powyżej 92 m³, a w połączeniu z szeroką ofertą podłóg wywrotka umożliwia bezproblemowy i wydajny transport produktów rolnych, drewna, palet i innych produktów. Nadwozie składa się z w pełni spawanej, samonośnej konstrukcji ramy wykonanej z wysokiej jakości aluminium.

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

STAS Ecostar

Naczepa walking floor została opracowana specjalnie do transportu ciężkich odpadów. Naczepa jest w 100% spawana automatycznie a sprawdzona konstrukcja zapewnia wytrzymałość, niezależnie od transportowanego materiału.

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

STAS Farmstar

Farmstar to naczepa walking floor do transportu produktów rolnych. Tam, gdzie nie można użyć wywrotki, warto skorzystać z naczepy Farmstar z systemem ruchomej podłogi. Możliwość dopasowania odpowiedniej pojemności sprawiają, że Farmstar nadaje się do transportu zboża, pszenicy i ziemniaków, ale poradzi sobie również z nawozami i odpadami z rzeźni.

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page