top of page
csm_Luftaufnahme_1000x728_9bce99fafd.jpg
hueffermann_1791 × 289dpi.jpg

Hüffermann jest niemiecką firmą ze 100-letnią tradycją, która należy do wiodących producentów przyczep podkontenerowych. Zoptymalizowane procesy produkcyjne, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy, sprawiają, że marka Hüffermann jest liderem w swojej branży.

 

Ścisła współpraca z uznanymi producentami samochodów ciężarowych pozwala na ciągłe pogłębianie wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń. Wszystkie elementy konstrukcji pojazdów produkowane są z najwyższą precyzją i zgodnie z najwyższymi standardami technologicznymi. Hüffermann, stawiając na najwyższą jakość produktu, jest również bezkompromisowy przy wyborze materiałów i komponentów, nie ogranicza się do jednego rozwiązania, ale opracowuje kompletne, zintegrowane i przetestowane w praktyce koncepcje, dzięki którym wyznacza nowe standardy.

Pojazdy Hüffermann

Nowoczesne systemy transportowe „Made in Germany”. Solidne i zoptymalizowane pod względem obciążenia użytkowego przyczepy do transportu kontenerów rolkowych zgodnie zgodnie z normą DIN 30722.

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

HAR Przyczepa Hüffermann do przewozu kontenerów rolkowych

Solidna, przystosowana do dużego obciążenia przyczepa służąca do transportowania kontenerów rolkowych o budowie spełniającej wymagania normy DIN 30722

sonderausfuehrung_laufbahnverbreiterung_innnen-aussenzentr.jpg

HSA 2-osiowe podwozie saniowe Hüffermann z obrotnicą

Solidna, przystosowana do dużego obciążenia naczepa służąca do transportowania kontenerów rolkowych o budowie spełniającej wymagania normy DIN 30722

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page