top of page

Akademia PTM cz. 52 ­čôÖ

­Łśż­ŁÖŐ­ŁÖŹ­Łś╝­ŁÖĽ ­ŁÖĺ­ŁÖä­ŁÖÇ╠Ę­ŁÖć­ŁÖÄ­ŁÖĽ­ŁÖÇ ­ŁÖĽ­ŁÖë­Łś╝­Łśż­ŁÖĽ­ŁÖÇ­ŁÖë­ŁÖä­ŁÖÇ ­ŁÖÄ­ŁÖĆ­ŁÖŐ­ŁÖő­ŁÖÉ ­Łś╝­ŁÖç­ŁÖÉ­ŁÖł­ŁÖä­ŁÖë­ŁÖä­ŁÖÉ­ŁÖł ­ŁÖĺ ­ŁÖő­ŁÖŹ­ŁÖŐ­Łś┐­ŁÖÉ­ŁÖć­Łśż­ŁÖů­ŁÖä ­ŁÖĺ­ŁÖö­ŁÖĺ­ŁÖŹ­ŁÖŐ­ŁÖĆ­ŁÖÇ­ŁÖć


W dzisiejszym dynamicznym ┼Ťwiecie, bran┼╝a motoryzacyjna stale poszukuje innowacyjnych rozwi─ůza┼ä, kt├│re poprawi─ů efektywno┼Ť─ç, wydajno┼Ť─ç oraz trwa┼éo┼Ť─ç pojazd├│w. Tradycyjnie wywrotki budowane by┼éy z ci─Ö┼╝kich stali, co zapewnia┼éo im trwa┼éo┼Ť─ç, ale ogranicza┼éo efektywno┼Ť─ç pod wzgl─Ödem masy w┼éasnej pojazdu. ­čÜŤÔÜľ


Aluminium, ze wzgl─Ödu na swoje wyj─ůtkowe w┼éa┼Ťciwo┼Ťci, znalaz┼éo szerokie zastosowanie w produkcji wywrotek ­ŁÖé­ŁÖž­ŁÖľ­ŁÖú­ŁÖľ­ŁÖí­ŁÖ¬, firma b─Öd─ůca liderem na hiszpa┼äskim rynku, doskonale wykorzystuje te mo┼╝liwo┼Ťci w swoich produktach.


Ô×í´ŞĆ W konstrukcji ┼Ťcian, pod┼éogi czy zamkni─Ö─ç u┼╝ywa si─Ö wysokogatunkowej blachy ze stopu aluminium H34, kt├│re charakteryzuj─ů si─Ö trudno┼Ťcieralno┼Ťci─ů, wytrzyma┼éo┼Ťci─ů i osi─ůga twardo┼Ť─ç na poziomie 110 w skali Brinella.


Korzy┼Ťci zastosowania aluminium w konstrukcji wywrotek:


­čö╣┬áREDUKCJA MASY

Stosowanie stopu aluminium umo┼╝liwia znaczn─ů redukcj─Ö masy pojazdu, co przek┼éada si─Ö na mniejsze zu┼╝ycie paliwa i ni┼╝sze emisje CO2.


­čö╣┬áODPORNO┼Ü─ć NA KOROZJ─ś

Aluminium jest odpornym na korozj─Ö materia┼éem, co przed┼éu┼╝a ┼╝ywotno┼Ť─ç konstrukcji i minimalizuje koszty zwi─ůzane z konserwacj─ů.


­čö╣┬áZWI─śKSZONA WYDAJNO┼Ü─ć

Lekko┼Ť─ç aluminium przek┼éada si─Ö na zwi─Ökszon─ů ┼éadowno┼Ť─ç i efektywno┼Ť─ç transportu, co jest kluczowe w bran┼╝y transportowej.


­čö╣┬áPRECYZYJNA KONSTRUKCJA

Stosowanie stopu aluminium H34 umo┼╝liwia precyzyjne formowanie element├│w konstrukcyjnych, co przek┼éada si─Ö na wy┼╝sz─ů jako┼Ť─ç i trwa┼éo┼Ť─ç pojazd├│w.
Materiały na naszej stronie

­čîŹ sklep.ptmpolska.pl


bottom of page