top of page

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2023

Od 30 maja do 2 czerwca br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2023. To wydarzenie co roku przyciąga wystawców z Polski i zagranicy, zyskując status jednego z najważniejszych spotkań sektora logistycznego w naszym kraju.PTM Polska po raz pierwszy była wśród grona wystawców. Na swoim stoisku promowaliśmy systemy przeładunkowe, zarówno automatyczne jak i manualne. Od kilku lat działamy z powodzeniem jako instalator systemów w różnych branżach gospodarki, dopasowując je do potrzeb i wymagań klienta względem transportowanych ładunków i możliwości przestrzennych zakładów.


Dziękujemy licznym gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko. Ekspozycja zwracała uwagę zwiedzających, a doradcy handlowi mieli możliwość przeprowadzenia wielu ciekawych rozmów.


Na stoisku zaprezentowaliśmy model systemu Joloda Modular Rollerbed dla magazynów, usprawniający przeładunek dużych i ciężkich przedmiotów, oraz model systemu loadmatic firmy Activ, umożliwiający automatyczny załadunek dowolnej naczepy w kilka minut.


Poniżej fotorelacja z wydarzenia.
Comments


bottom of page