top of page
< Wstecz

Built-in

Wbudowane pneumatyczne systemy rolkowe podnoszące się i opadające są odpowiednie do obsługi wszystkich znanych palet i kontenerów ładunków lotniczych, jak również większości palet blokowych, zarówno plastikowych, jak i drewnianych.

Built-in

Systemy rolkowe do zabudowy są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują maksymalnej wysokości załadunku wewnętrznego. Innym powodem, dla którego warto rozważyć system do zabudowy, jest specyficzna konfiguracja lub rozstaw rolek. Dzięki udźwigowi 550 kg na moduł na m jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązanie dla każdego ładunku paletowego, bez względu na jego ciężar!


Dzięki wytrzymałym stalowym płytom górnym, z których słynie system rolkowy Hydraroll, system może wytrzymać ruch wózków widłowych i paletowych, gdy system rolkowy nie jest używany.


Dlaczego warto wybrać stacjonarne rozwiązanie załadunku rolkowego?

· Bezpieczne wprowadzanie i wyprowadzanie ładunków lotniczych bez użycia wózków widłowych.

· Skrócenie czasu załadunku Twoich palet;

· Zwiększenie wielofunkcyjności Twojej floty;

· Pneumatyczna koncepcja podnoszenia i opadania jest łatwa i bezpieczna w użyciu, wymaga minimalnej konserwacji i jest w 100% wolna od jakichkolwiek środków smarnych;

· Podwójne rolki wymagają 20% mniej wysiłku w porównaniu do standardowych systemów rolkowych, a ograniczone otwarcie górnej płyty rolki zmniejsza ilość zanieczyszczeń o 30%.

· Obsługa systemu odbywa się z zewnątrz pojazdu, z możliwością sterowania przez zawieszkę.

· Każdy system jest wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne opuszczanie rolek, ograniczniki palet i szybkie zawory wydechowe, co czyni go najbezpieczniejszym systemem na rynku;

· Wytrzymałe stalowe płyty górne są zaprojektowane tak, aby wytrzymać ruch wózków widłowych wewnątrz pojazdu;

· Listwy rolkowe Joloda Hydraroll są dostępne w wielu różnych wersjach dla określonych typów palet, takich jak ładunki lotnicze i palety blokowe.

· Dostępność specjalnych konstrukcji listew rolkowych dla pojazdów izolowanych i klimatyzowanych, które mogą wytrzymać temperaturę nawet do minus 30 stopni Celsjusza.

· Kiedy rolki znajdują się w pozycji dolnej, są całkowicie poniżej otworu w płycie górnej, co sprawia, że system Joloda Hydraroll jest w 100% bezpieczny do przechodzenia bez ryzyka potknięcia.

Logo PTM Polska białe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tomasz Bartoszewicz

Dyrektor Zarządzający

+48 662 853 241

Krzysztof Dyńka

Product Manager

+48 600 602 001

Wypełnij ankietę, abyśmy mogli wybrać system manualny dla Twoich potrzeb.

Lokalizacja systemu manualngo

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page