top of page
< Wstecz

SKATE&TRACK

Transportowanie palet lub rolek papieru? To ręczne rozwiązanie do załadunku i rozładunku palet w ciężarówce z łatwością przesuwa ciężkie ładunki za pomocą zestawu ręcznie sterowanych łyżew. Łyżwy Joloda Hydraroll poruszają się w specjalnych torach, które są wbudowane w podłogę przyczepy lub kontenera. To proste.

SKATE&TRACK

Wszechstronne systemy Skate and Track Jolody stosują łyżwy służące do przesuwania towarów są dostępne  w różnych długościach. Zaopatrzenie się w łyżwy o różnych długościach  zapewnia załodze możliwość obsługi palet i kontenerów wszystkich rozmiarów. Wykorzystywane są, jako wymagająca mniej inwestycji, efektywna alternatywa dla automatycznych systemów załadunku.


W pełni zautomatyzowane procedury  załadunku i rozładunku towarów spełniają wymagania logistyczne sektora  przemysłowego - ale nie wszystkie branże wymagają podnoszenia ciężkich  ładunków. System Skate and Track został stworzony specjalnie dla ładunków, które są zbyt ciężkie do ręcznego załadunku,  a jednocześnie zbyt lekkie, aby potrzebować systemów przemysłowych.  Zapewnia elastyczność dla firm, które wykorzystują załadunek tylny  towarów, które można łatwo transportować lekkimi pojazdami i  ciężarówkami.


System Skate and Track eliminuje wykorzystywanie ręcznych wózków paletowych,  umożliwia bezpieczne ładowanie i rozładowywanie ciężarówek i naczep, a  także przyspiesza cały proces - operator może załadować i rozładować do  3,5 tony na minutę. System nie wymaga żadnego zasilania!


Jeśli potrzebujesz wydajnego sprzętu do  załadunku ciężarówek, który ułatwia pracę z dużymi ładunkami, rozważ  nasz system Skate and Track. Naszym priorytetem zawsze będzie bezpieczny i szybki załadunek i rozładunek ciężarówek. Możesz mieć spokój ducha, wiedząc, że twój ładunek naraża się na niskie ryzyko uszkodzenia podstawy i boków przedmiotów.


Idealny do przenoszenia palet, arkuszy ślizgowych, bębnów, rolek papieru gazetowego, ciężkich i dużych maszyn do lub z ciężarówek i lekkich pojazdów, Skate and Track jest opłacalną ręczną alternatywą dla automatycznego systemu załadunku. Operatorzy mogą po prostu wepchnąć palety do środka ciężarówki, aby je załadować lub pociągnąć je do tyłu, aby je rozładować, bez konieczności wprowadzania wózka widłowego do pojazdu.


Dlaczego warto wybrać rozwiązanie do załadunku typu skate & track?


· Szybka i łatwa obsługa ciężkich towarów bez konieczności wjeżdżania wózków widłowych do przestrzeni ładunkowej

· Łyżwy mogą podnosić i ładować rolki/palety do 3,5 tony

· Maksymalne wykorzystanie przestrzeni i brak uszkodzeń produktów

· Minimalna konserwacja - system samoczyszczący

· 250 000 systemów działających w ponad 30 krajach na całym świecie od ponad 60 lat


Ręczne systemy załadunku Joloda Hydraroll Skate & Track są szczególnie wykorzystywane przez firmy, które obsługują palety i/lub rolki papieru. Eliminuje on konieczność wjazdu wózka widłowego lub paletowego do przestrzeni ładunkowej.

Nasza Skate & Track umożliwia szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek z tyłu przyczepy lub kontenera. Dla klientów z ciężkimi lub zbyt szerokimi ładunkami paletowymi, lub z ograniczoną przestrzenią (brak pomostów przeładunkowych), łyżwa jest idealnym rozwiązaniem.

PTM_logo_white_transparentne_(RGB).png

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sławomir Terlecki

Dyrektor Techniczny

Dział Technologii Przemysłowych

Krzysztof Kotulski

Doradca Techniczny

Wypełnij ankietę, abyśmy mogli wybrać system manualny dla Twoich potrzeb.

Lokalizacja systemu manualngo

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page