top of page
< Wstecz

MAKTRON

Kompaktor tylny z klapą tylną

MAKTRON

Pojemność korpusu: od 16 do 25 m³
Typ: kompaktor tylny z klapą tylną
System zagęszczania: przegubowa płyta jednopłytowa
System rozładunku: płyta wyrzutowa
System roboczy: hydrauliczny


 • MAKTRON to nowa linia zagęszczarek z tylnym załadunkiem MAZZOCCHIA, która łączy w sobie uzupełnienie oferty o różne rozwiązania technologiczne i eksploatacyjne.

 • System zagęszczania został umieszczony wewnątrz zbiornika, aby poprawić rozkład masy. Nowy system płyt przegubowych ma kinematykę zoptymalizowaną pod kątem zagęszczania odpadów o dużej objętości; system porusza się po prowadnicach prostoliniowych z blokami ślizgowymi umieszczonymi poza zbiornikiem, w miejscu łatwo dostępnym do czyszczenia i konserwacji.

 • Zgodnie z nowymi i zaawansowanymi zasadami bezpieczeństwa, system jest realizowany tak, aby uniknąć dostępu do wnętrza zbiornika w celu wykonania czynności konserwacyjnych; zawory i rozdzielacze są umieszczone na małej wysokości, poza zbiornikiem. Korpus posiada szereg podpór dla linii bezpieczeństwa.

 • Zbiornik ładunkowy został powiększony, osiągając 30% wzrost objętości i 100 mm na szerokości wewnętrznej; pozwala to na poprawę transferu z pojazdów satelitarnych i
  prędkość załadunku.

 • Zbiornik został całkowicie przeprojektowany; krawędź załadowcza została obniżona na wysokość krawędzi załadunku została obniżona do wysokości ok. 1250 mm od podłoża, aby ułatwić ręczny załadunek.

 • Urządzenie podnoszące kosz, zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszą wersją normy UNI EN 1501-5 jest całkowicie umieszczone pod profilem kosza tak aby uniknąć zakłóceń przy ręcznych operacji załadunku i przeładunku.

 • Nowa konstrukcja nadwozia, jest inteligentnie zintegrowana z kabiną podwozia. Uzyskana objętość pozwala na optymalne rozłożenie ładunku i zapobiega stagnacji wody w górnej części.

 • Gródź wyrzutowa jest sterowana bezpośrednio przez regulowany układ hydrauliczny, z możliwością wyboru stopnia zagęszczenia.

 • Systemy elektrohydrauliczne zostały całkowicie przeprojektowane zgodnie z nowymi europejskimi standardami, z zaawansowanymi systemami interfejsów do komunikacji danych w czasie rzeczywistym.

 • Panel kontrolny w kabinie z konkretną grafiką, jest predysponowany do nowych systemów zarządzania danymi w celu efektywnego zarządzania różnymi sytuacjami w pracy. Wszystkie stanowiska sterowania znajdują się w bezpiecznym i ergonomicznym miejscu, zgodnie z dyrektywą maszynową i normą UNI EN 1501.

Pobierz katalog

Wypełnij formularz aby otrzymać ofertę na pojazd do odbioru odpadów komunalnych

Jakie modele Cię interesują?
Jakie pojazdy posidasz w swojej flocie?

Dziękujemy za przesłanie!

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page