top of page
< Wstecz

MB

Kompaktor tylny z klapą tylną

MB

Objętość korpusu: od 8 do 12 m³
Typ: kompaktor tylny z klapą tylną
System zagęszczania: przegubowa płyta jednopłytowa
System rozładunku: płyta wyrzutowa
System roboczy: hydrauliczny

  • Zagęszczarka MB łączy w sobie wydajność pracy klasycznej średniej/ciężkiej zagęszczarki z tylnym załadunkiem ze sprawnością i zwrotnością minikompaktora.

  • Nadaje się szczególnie do zbiórki "od drzwi do drzwi" i może być łatwo używany na ulicach miast. Jego obniżona wysokość pozwala na ręczny załadunek odpadów bez konieczności
    przewracania zamków bocznych. Montaż na średnich/małych pojazdach, których waga wynosi ok. 10.000 kg lub więcej, zmniejsza koszty zakupu i wydatki związane z zarządzaniem.

  • System zagęszczający z płytą przegubową jest poruszany przez cztery siłowniki hydrauliczne; te wózka zagęszczającego znajdują się na zewnątrz klapy tylnej, są osłonięte przed odpadami i łatwo dostępne w celu konserwacji.

  • Rozładunek odpadów przez wewnętrzną gródź; przeciwciśnienie wylotowe grodzi wydalania jest sterowane hydraulicznie i regulowane.

  • Zaawansowana elektroniczna kontrola systemu hydraulicznego, która gwarantuje funkcjonalność i bezpieczeństwo sprzętu zgodnie z najwyższymi standardami, z interfejsem do transmisji danych komunikacyjnych.

  • Wyposażenie podnośników koszowych i tylne fartuchy są produkowane zgodnie z przepisami UE i są standaryzowane z całą linią Mazzocchia.

  • Panel sterowania w kabinie kierowcy jest podświetlany od tyłu, posiada ekran dotykowy i wyświetla różne kolory w zależności od sytuacji roboczej.

  • Elementy i urządzenia zabezpieczające są zgodne z dyrektywą maszynową i normą UNI EN 1501.

Pobierz katalog

Wypełnij formularz aby otrzymać ofertę na pojazd do odbioru odpadów komunalnych

Jakie modele Cię interesują?
Jakie pojazdy posidasz w swojej flocie?

Dziękujemy za przesłanie!

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page