top of page
mapa handl.png

RW

RW

RW

RW

RW

AB

AB

AB

AB

SR

SR

MS

MS

MS

BK

BK

BK

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Albert Borowski

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

STAS Biostar

Biostar to największa i najbardziej uniwersalna naczepa z naszej oferty naczep typu walking floor. Dostępne są modele o pojemności powyżej 92 m³, a w połączeniu z szeroką ofertą podłóg wywrotka umożliwia bezproblemowy i wydajny transport produktów rolnych, drewna, palet i innych produktów. Nadwozie składa się z w pełni spawanej, samonośnej konstrukcji ramy wykonanej z wysokiej jakości aluminium.

STAS Biostar

Jeżeli stawiasz na wytrzymałość, ruchoma podłoga Biostar to najlepszy wybór. Do wszystkich ładunków, od produktów  rolnych po odpady drzewne, od obornika po palety i worki typu big bag. Biostar to nasza najbardziej elastyczna naczepa z ruchomą podłogą. 


Naczepa Biostar dostępna jest w pojemności od 72 m³ do 96 m³. Zastosowanie najlepszych materiałów oraz sprawdzona konstrukcja sprawia, że jest ona uznaną marką na rynku europejskim. Jedną z najważniejszych kwestii dla każdej firmy transportowej jest wytrzymałość z możliwie jak najmniejszą masą nadwozia. Dlatego wszystkie  nasze naczepy typu ruchoma podłoga mają automatycznie spawaną ramę  połączoną z w pełni spawaną konstrukcją. Taka konstrukcja zapewnia idealną równowagę między lekkością a wytrzymałością, dzięki czemu  naczepa Biostar jest niezwykle wszechstronna. Ponadto potwierdzono, że  zachowuje swoją wartość na rynku wtórnym.


Szeroki wybór  specjalistycznych rozwiązań pozwala również na poprawę bezpieczeństwa i komfortu, a co za tym idzie – również wydajności. W zależności od  indywidualnych wymagań naczepę walking floor Biostar można wyposażyć w  podłogę Cargo lub system Keith walking floor. Ponadto wersje  wodoszczelne umożliwiają bezproblemowy transport wilgotnych towarów,  takich jak nawozy lub inne rodzaje biomasy.


Zalety Biostar:

  • W pełni spawana rama i konstrukcja zapewniające stabilną i trwałą eksploatację

  • Opracowana z myślą o wytrzymałości połączonej z lekkim nadwoziem

  • Zastosowanie wysokiej jakości aluminium o bardzo dużej odporności na ścieranie

  • Dostępność wielu modeli i szerokiej gamy specjalistycznych rozwiązań

Pobierz katalog