top of page

STAS Biostar

Biostar to największa i najbardziej uniwersalna naczepa z naszej oferty naczep typu walking floor. Dostępne są modele o pojemności powyżej 92 m³, a w połączeniu z szeroką ofertą podłóg wywrotka umożliwia bezproblemowy i wydajny transport produktów rolnych, drewna, palet i innych produktów. Nadwozie składa się z w pełni spawanej, samonośnej konstrukcji ramy wykonanej z wysokiej jakości aluminium.

STAS Biostar

Jeżeli stawiasz na wytrzymałość, ruchoma podłoga Biostar to najlepszy wybór. Do wszystkich ładunków, od produktów  rolnych po odpady drzewne, od obornika po palety i worki typu big bag. Biostar to nasza najbardziej elastyczna naczepa z ruchomą podłogą. 


Naczepa Biostar dostępna jest w pojemności od 72 m³ do 96 m³. Zastosowanie najlepszych materiałów oraz sprawdzona konstrukcja sprawia, że jest ona uznaną marką na rynku europejskim. Jedną z najważniejszych kwestii dla każdej firmy transportowej jest wytrzymałość z możliwie jak najmniejszą masą nadwozia. Dlatego wszystkie  nasze naczepy typu ruchoma podłoga mają automatycznie spawaną ramę  połączoną z w pełni spawaną konstrukcją. Taka konstrukcja zapewnia idealną równowagę między lekkością a wytrzymałością, dzięki czemu  naczepa Biostar jest niezwykle wszechstronna. Ponadto potwierdzono, że  zachowuje swoją wartość na rynku wtórnym.


Szeroki wybór  specjalistycznych rozwiązań pozwala również na poprawę bezpieczeństwa i komfortu, a co za tym idzie – również wydajności. W zależności od  indywidualnych wymagań naczepę walking floor Biostar można wyposażyć w  podłogę Cargo lub system Keith walking floor. Ponadto wersje  wodoszczelne umożliwiają bezproblemowy transport wilgotnych towarów,  takich jak nawozy lub inne rodzaje biomasy.


Zalety Biostar:

  • W pełni spawana rama i konstrukcja zapewniające stabilną i trwałą eksploatację

  • Opracowana z myślą o wytrzymałości połączonej z lekkim nadwoziem

  • Zastosowanie wysokiej jakości aluminium o bardzo dużej odporności na ścieranie

  • Dostępność wielu modeli i szerokiej gamy specjalistycznych rozwiązań

Pobierz katalog

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page