top of page

STAS Ecostar

Naczepa walking floor została opracowana specjalnie do transportu ciężkich odpadów. Naczepa jest w 100% spawana automatycznie a sprawdzona konstrukcja zapewnia wytrzymałość, niezależnie od transportowanego materiału.

STAS Ecostar

Transport odpadów to branża, która stale się  rozwija i cechuje się własnymi potrzebami i wymaganiami. Naczepa  Ecostar została zaprojektowana, aby sprostać tym oczekiwaniom. Dlatego całe nadwozie wyposażono w dodatkowe wzmocnienie gwarantujące  wytrzymałość i bezpieczeństwo w surowych warunkach podczas transportu odpadów. 

Naczepa Ecostar została opracowana we współpracy z firmami z  branży gospodarki odpadów. W związku z tym naczepa z ruchomą podłogą  doskonale spełnia zapotrzebowania przemysłu. Dodatkowo do specjalnie  zaprojektowanej konstrukcji dostępna jest szeroka gama specjalistycznych  rozwiązań, ułatwiających życie kierowcy. Automatyczne systemy plandek i hydrauliczne tylne drzwi są na przykład niezbędne do wydajnego transportu odpadów bytowych, drewna i tworzywa sztucznego do recyklingu.  Co więcej, dostępna jest również wodoszczelna wersja Ecostar. 


Wybierając podłogę ruchomą Cargofloor Leak Resist w połączeniu z wodoszczelnymi uniwersalnymi tylnymi drzwiami, można transportować mokrą lub wilgotną biomasę. Podstawową zasadą przy projektowaniu każdego elementu naczepy z ruchomą podłogą jest trwałość. W rezultacie powstała wyjątkowo stabilna i niezawodna naczepa, która zapewnia eksploatację  przez długi czas.


Zalety Ecostar:

  • Wzmocniona konstrukcja

  • Dostępne różne automatyczne systemy osłon

  • W 100% automatycznie spawana rama i konstrukcja

  • Trwała, stabilna i niezawodna

Pobierz katalog

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page