top of page

STAS Farmstar

Farmstar to naczepa walking floor do transportu produktów rolnych. Tam, gdzie nie można użyć wywrotki, warto skorzystać z naczepy Farmstar z systemem ruchomej podłogi. Możliwość dopasowania odpowiedniej pojemności sprawiają, że Farmstar nadaje się do transportu zboża, pszenicy i ziemniaków, ale poradzi sobie również z nawozami i odpadami z rzeźni.

STAS Farmstar

Stosunkowo mała naczepa walking floor Farmstar o  pojemności od 52 m³ do 82 m³ została opracowana z myślą o wszelkiego  rodzaju produktach rolnych. Główną zaletą tej przyczepy z ruchomą  podłogą jest możliwość bardzo precyzyjnego i/lub częściowego rozładunku  produktów. Ponadto jej niewielka długość pozwala na płynne manewrowanie  tam, gdzie brakuje miejsca, a także rozładunek produktów na podmokłych,  wyjątkowo niestabilnych powierzchniach. 


W zależności od ładunku i  lokalizacji, w których ładunek ma zostać rozładowany, dostępne są różne  systemy ruchomej podłogi. Każdy załadunek i rozładunek rządzi się  własnymi prawami, ale dzięki szerokiej gamie specjalistycznych rozwiązań  nie trzeba się martwić o jego wydajność i obsługę. 


Oferujemy na  przykład system do rozładunku zboża w zsypie lub zdejmowany  lej do zboża, zapewniający większą elastyczność. W zależności od  konkretnych ładunków, które mają być transportowane, dostępne są różne  płyty odporne na ścieranie, ścianki działowe oraz modele wzmocnione.


Zalety Farmstar:

  • Zintegrowany lej do kontrolowanego procesu rozładunku

  • Łatwy rozładunek na każdej powierzchni

  • W pełni spawana rama i konstrukcja

  • Unikalna konstrukcja chroniąca przed przeciekiem

Pobierz katalog

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page