top of page
mapa handl.png

RW

RW

RW

RW

RW

AB

AB

AB

AB

SR

SR

MS

MS

MS

BK

BK

BK

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Albert Borowski

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

STAS Farmstar

Farmstar to naczepa walking floor do transportu produktów rolnych. Tam, gdzie nie można użyć wywrotki, warto skorzystać z naczepy Farmstar z systemem ruchomej podłogi. Możliwość dopasowania odpowiedniej pojemności sprawiają, że Farmstar nadaje się do transportu zboża, pszenicy i ziemniaków, ale poradzi sobie również z nawozami i odpadami z rzeźni.

STAS Farmstar

Stosunkowo mała naczepa walking floor Farmstar o  pojemności od 52 m³ do 82 m³ została opracowana z myślą o wszelkiego  rodzaju produktach rolnych. Główną zaletą tej przyczepy z ruchomą  podłogą jest możliwość bardzo precyzyjnego i/lub częściowego rozładunku  produktów. Ponadto jej niewielka długość pozwala na płynne manewrowanie  tam, gdzie brakuje miejsca, a także rozładunek produktów na podmokłych,  wyjątkowo niestabilnych powierzchniach. 


W zależności od ładunku i  lokalizacji, w których ładunek ma zostać rozładowany, dostępne są różne  systemy ruchomej podłogi. Każdy załadunek i rozładunek rządzi się  własnymi prawami, ale dzięki szerokiej gamie specjalistycznych rozwiązań  nie trzeba się martwić o jego wydajność i obsługę. 


Oferujemy na  przykład system do rozładunku zboża w zsypie lub zdejmowany  lej do zboża, zapewniający większą elastyczność. W zależności od  konkretnych ładunków, które mają być transportowane, dostępne są różne  płyty odporne na ścieranie, ścianki działowe oraz modele wzmocnione.


Zalety Farmstar:

  • Zintegrowany lej do kontrolowanego procesu rozładunku

  • Łatwy rozładunek na każdej powierzchni

  • W pełni spawana rama i konstrukcja

  • Unikalna konstrukcja chroniąca przed przeciekiem

Pobierz katalog

bottom of page