top of page
< Wstecz

STAS Agrostar

Idealna naczepa do transportu szerokiej gamy produktów rolnych. Stabilne aluminiowe podwozie w połączeniu z mocnym, ale lekkim nadwoziem wywrotki zapewnia najwyższą elastyczność. Jeśli szukasz bezpieczeństwa, komfortu, stabilności i wydajności, Agrostar jest wywrotką Twoich marzeń.

Kiedyś niezbędnym atrybutem każdego rolnika był niezawodny koń  roboczy. Dzisiaj mamy Agrostar. Agrostar to najbardziej uniwersalna na  rynku wywrotka do materiałów sypkich, przeznaczona główne do transportu  rolnego. Wywrotka dostępna jest w pojemnościach od 45 m³ do 79 m³.  Dzięki elastycznemu doborowi pojemności i wielu specjalistycznym  rozwiązaniom umożliwia transport praktycznie wszystkich rodzajów  produktów rolnych luzem, od ziemniaków po zboże i od buraków po fasolę.


Dzięki konstrukcji nadwozia Agrostar i tylnym drzwiom możemy również  zaoferować wersję wodoszczelną. Doskonale nadaje się ona do przewozu  odpadów z rzeźni, skrobi i innych wodnistych ładunków luzem. 


Naczepa ma  najbardziej stabilne podwozie na rynku za sprawą swojej wyjątkowej  szerokości i konstrukcji. Z tego powodu kierowcy z przyjemnością  rozładowują ładunki, nawet na nierównym terenie. Przede wszystkim jednak  szeroki wybór różnych specjalistycznych rozwiązań dostosowanych do  konkretnego typu transportu oznacza możliwość wydajnej i bezpiecznej  pracy.


Zalety Agrostar:

  • Uniwersalne stosowanie dzięki doskonałemu połączeniu wytrzymałości i lekkiej konstrukcji

  • Zastosowanie wysokiej jakości aluminium zapewnia wyjątkową odporność na ścieranie

  • W pełni spawana konstrukcja i stabilne, szerokie podwozie dla przyjemnej jazdy i komfortowego przechylania

  • Doskonałe wykończenie

  • Dostępne modele o pojemności ponad 70 m³

Pobierz katalog

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page