top of page
< Wstecz

STAS Buildstar X

Buildstar X to przykład funkcjonalności połączonej ze świetnym designem. Zarówno nadwozie, jak i podwozie naczepy wywrotki wykonane są w całości z aluminium. Nadwozie ma stożkowy kształt ze smukłymi, ciągłymi panelami bocznymi w pasy. Tworzy to idealną harmonię pomiędzy komfortem, bezpieczeństwem i estetyką. A sama wywrotka bez ładunku cechuje się oczywiście niską masą.

Wywrotka ładunku luzem Buildstar X wykonana jest w całości z wysokiej  jakości aluminium o twardości ponad 110 w skali Brinella. Tym samym  firma STAS stworzyła idealną równowagę pomiędzy niską masą bez ładunku a  wytrzymałością. Dobrze znane podwozie STAS jest najszerszym dostępnym  na rynku europejskim, a jednocześnie – najbardziej stabilnym. Jest to  bardzo ważne dla bezpiecznego i płynnego użytkowania wywrotki na  nierównych powierzchniach. 


Wywrotka Buildstar X została specjalnie  zaprojektowana do transportu stosunkowo lekkich materiałów w branży  budownictwa mieszkaniowego i inżynierii lądowej. Ta solidna, a zarazem  niezwykle lekka aluminiowa wywrotka do ładunków luzem nadaje się również  do transportu piasku, kruszywa czy asfaltu. Naczepa wywrotka jest  dostępna w pojemnościach od 24 m³ do 31 m³ oraz z licznymi  rozwiązaniami, które są dostosowane do indywidualnych wymagań. 


W ofercie  dostępne jest na przykład izolowane nadwozie do transportu asfaltu lub  wytrzymałe i odporne na ścieranie płyty do transportu żwiru i ziaren.  Ściany boczne wykonane zostały z pojedynczej blachy w pasy, która  zapewnia wyjątkowo stabilną konstrukcję w formie stożka. Oznacza to, że  można być pewnym idealnej równowagi między wytrzymałością a niską masą  nadwozia połączonej z oszałamiającym designem.


CECHY:

 • Najbardziej stabilna konstrukcja, którą gwarantują:Najszersze podwozie na rynku (1.400 mm)
  Wbudowana oś wywrotu
  Wbudowany mechanizm wywrotu
  Wysoce zintegrowane mocowanie siłownika

 • Standardowe zawieszenie dla rozładunku asfaltu - zsyp do asfaltu w standardzie

 • Najwyższa jakość aluminium

 • Własny, unikalny design z najbardziej optymalnym stosunkiem lekkości do wytrzymałości

 • Dbałość o szczegóły i wykończenie

 • Sprawdzona, najwyższa wartość odsprzedaży w swojej klasie

Pobierz katalog

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page