top of page
< Wstecz

STAS Ferrostar

Ferrostar to stalowa wywrotka do ładunków luzem o wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, która jest najlepszym wyborem w przypadku transportu ciężkiego złomu. Ściany boczne specjalnie wyprofilowane i wykonane z wytrzymałej stali sprawiają, że nadwozie wywrotki jest wyjątkowo stabilne i odporne na zużycie. Nawet najcięższy złom nie stanie na drodze naczepie Ferrostar.

Transport złomu stał się ważnym ogniwem w  ulepszonych procesach recyklingu stali i aluminium. Ze względu na swoją  wyjątkową i wytrzymałą konstrukcję Ferrostar to najbardziej wydajna  wywrotka do transportu materiałów sypkich. 


Zastosowanie wysokiej jakości  i wytrzymałej stali Hardox na podłodze, ścianie bocznej oraz z przodu i  z tyłu to najtrwalsze rozwiązanie na rynku. Szerokie, stalowe podwozie Ferrostar ma taką samą konstrukcję jak cenione podwozie aluminiowe STAS,  które jest synonimem stabilności i bezpieczeństwa podczas jazdy i  przechylania. Dzięki temu możemy oferować ten model w pojemnościach  powyżej 75 m³. Oprócz modeli standardowych dostępna jest również szeroka  gama rozwiązań specjalistycznych.


Zalety Ferrostar:

  • Nadwozie wykonane w całości z wytrzymałej stali Hardox

  • Wyjątkowa, wytrzymała konstrukcja

  • Niezwykle stabilna podczas jazdy i przechylania

  • Dostępna w pojemnościach powyżej 75 m³

Pobierz katalog

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page