top of page
< Wstecz

STAS U-Rockstar

Ta mała, półokrągła naczepa wywrotka ze stali jest przeznaczona do ciężkich prac na budowie. Rynnowy kształt nadwozia zapewnia wyjątkowy komfort obsługi wywrotki. U-Rockstar z łatwością poradzi sobie z rozładunkiem lepkich towarów.

U-Rockstar to najlepsze rozwiązanie do  transportu wszystkich ciężkich materiałów budowlanych, asfaltu i gruzu.  Sprawia to, że ta mała, półokrągła naczepa wywrotka ze stali jest potęgą  w branży budowlanej. 


U-Rockstar wyposażona jest w najszersze na rynku,  wysokiej jakości podwozie ze stali, które zapewnia wyjątkową stabilność  wywrotki. Półokrągłe nadwozie jest w całości wykonane z wyjątkowo  odpornej na ścieranie, wytrzymałej stali HARDOX. Wywrotka jest dostępna w  pojemnościach od 24 m³ do 31 m³, a wyjątkowe hydrauliczne tylne drzwi  to jedno z wielu oferowanych rozwiązań. W zależności od rodzaju  transportowanego materiału dostępne są siłowniki dwustronnego i  jednostronnego działania w hydraulicznych drzwiach tylnych, z hakami  zamykającymi lub bez.


Wszystkie wersje można wyposażyć w izolowaną  warstwę wewnątrz ścian bocznych przeznaczoną do transportu asfaltu.  

Wiele indywidualnych rozwiązań umożliwia transport wszystkich rodzajów  materiałów do dowolnych lokalizacji. Półokrągłe nadwozie nie tylko  zapewnia wyjątkową wygodę podczas przechylania, lecz także jest  przyjemne dla oka. Konstrukcja została opracowana w celu stworzenia  idealnej równowagi między funkcjonalnością, wytrzymałością a estetyką.


Zalety U-Rockstar:

  • Nadwozie wywrotki wyprodukowano w całości z wytrzymałej stali Hardox (ściany boczne, podłoga, tylne i przednie drzwi)

  • Szerokie podwozie STAS o wyjątkowo stabilnej konstrukcji

  • Niezwykle wygodna wywrotka, nawet na nierównej powierzchni

  • Półokrągły kształt nadwozia zapewniający komfortową obsługę, nawet w przypadku lepkich ładunków

  • Dostępne wzmocnione specjalistyczne indywidualne rozwiązania

Pobierz katalog

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page