top of page

System 9 platform PTM Moving Floor wraz z zasilaczem hydraulicznym z dwoma pompami do sortowni odpadów

Zestaw 9 systemów ruchomych podłóg zainstalowanych w boksach pod kabinami sortowniczymi do automatycznego zbierania, buforowania i podawania różnych frakcji odpadów.

System 9 platform PTM Moving Floor wraz z zasilaczem hydraulicznym z dwoma pompami do sortowni odpadów

W nowo oddanym zakładzie zagospodarowania odpadów komunalnych na południu Polski, zainstalowano 9 systemów stacjonarnych ruchomych podłóg.


Systemy te, zostały umieszone pod kabinami sortowniczymi. Wielkość systemów ruchomych podłóg została zaprojektowana pod rozmiary konkretnych boksów.


W boksach z zainstalowanymi ruchomymi podłogami będą buforowane posegregowane odpady różnych frakcji m.in.: folia mix, PET, złom żelazny i nieżelazny, balast 3d, PP, PS, papier.  Następnie zebrany materiał, podawany jest za pomocą ruchomych podłóg do przenośnika taśmowego, którym jest transportowany na dalszą linię przetwarzania.

Systemy są napędzane jednym zasilaczem hydraulicznym z dwoma niezależnymi pompami, dzięki czemu operator może uruchomić pracę dwóch, dowolnie wybranych ruchomych podłóg w tym samym czasie.


Systemy ruchomych podłóg doskonale nadają się do pracy z każdym rodzajem ładunków luzem. Hydraulicznie sterowane systemy cechują się wysoką niezawodnością i praktycznie bezobsługowym działaniem, co ma kluczowe znaczenie w prawidłowym i nieprzerywanym funkcjonowaniu każdego zakładu.

Stacjonarne systemy ruchomych podłóg, które od wielu lat są stosowane z powodzeniem na całym świecie, również w Polsce zyskują coraz większą popularność. Pierwsze takie systemy zostały zainstalowane przez PTM Polska już w 2011r. w zakładzie komunalnym w Warszawie. Od tego czasu łódzka firma zainstalowała już kilkadziesiąt systemów „walking floor” w różnych zakładach na terenie kraju. Głównym odbiorcą są firmy z branży komunalnej ale również z branży drzewnej i rolniczej. Systemy cieszą się coraz większym uznaniem użytkowników, co przekłada się na znaczący wzrost zainteresowania oraz większą ilość realizacji w ostatnich czasie.

Logo PTM Polska białe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tomasz Bartoszewicz

Dyrektor Zarządzający

+48 662 853 241

Krzysztof Dyńka

Product Manager

+48 600 602 001

Wypełnij ankietę i dowiedz się w jaki sposób możesz zautomatyzować załadunek naczep.

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page