top of page

FGM 37

Naczepa niskopodwoziowa do transportu szerokiej gamy maszyn budowlanych, rolniczych, pojazdów dźwigowych, części przemysłowych i wielu innych.

FGM 37

FGM 37 to wielofunkcyjna naczepa niskopodwoziowa, która oferuje optymalne ekonomiczne i techniczne rozwiązanie do transportu szerokiej gamy maszyn budowlanych, rolniczych, pojazdów dźwigowych, części przemysłowych i wielu innych. Wyprodukowana z surowców i komponentów najlepszych marek w branży, FGM 37 oferuje jakość i wydajność, na której można polegać.


Model wyposażony w hydrauliczną platformę, wysuwane poszerzenia i zestawy wgłębień na koła, przeznaczony jest do transportu maszyn gąsienicowych i kołowych do robót ziemnych. Konfiguracja jest również dostępna z hydraulicznym układem kierowniczym Tridec Tritronic, który gwarantuje maksymalną sterowność na drogach z ostrymi zakrętami.


Naczepa kurtynowa FGM 37 stworzona z myślą o klientach, którzy poszukują idealnej równowagi między zoptymalizowaną powierzchnią ładunkową pojazdów niskopodwoziowych a komfortem naczep kurtynowych. Konfiguracja jest wyposażona w zdejmowane zasłony i boczne podpory, ponadto liny Bewola i atestowane pierścienie mocujące zostały zainstalowane na całej platformie ładunkowej, aby zabezpieczyć ładunek.


Hydrauliczna winda załadowcza FGM 37 zbudowana, aby zoptymalizować wydajność codziennych operacji, hydrauliczna winda załadowcza w przeciwieństwie do standardowych ramp o wysokości 2 400 mm jest zintegrowana z platformą ładunkową przyczepy. Innowacyjna konstrukcja skutkuje zmniejszeniem zużycia paliwa, które nie byłoby możliwe w standardowej konfiguracji FGM 37.


Podwozie teleskopowe FGM 37 - ta konfiguracja oznacza absolutną wszechstronność; teleskopowe przedłużenie o długości do 6 000 mm jest przeznaczone do transportu komponentów przemysłowych, prefabrykatów, kontenerów o różnej długości, sprzętu do podnoszenia i wielu innych. FGM 37, oferowana w połączeniu z szeroką gamą akcesoriów, to tylko jeden z wielu modeli dostępnych z podwoziem teleskopowym.


3 najważniejsze cechy:

· Niska wysokość załadunku

· Atestowane punkty mocowania

· Wbudowane skrzynki narzędziowe

Pobierz katalog

Podział handlowy Polski

RW

RW

RW

RW

RW

PB

AB

PB

PB

SR

SR

MS

MS

SR

BK

BK

BK
 

Jesteś zainteresowany pojazdem?

Skontaktuj się z nami:

Piotr Bartoszewicz

Bartosz Kwapiński

Rafał Wolski

Sebastian Rychliński

Marcin Szczęsny

bottom of page