top of page
Logo Keith

Korzenie systemów rozładunkowych WALKING FLOOR® sięgają 1950 roku, kiedy to założyciel Keith Foster - "Keith" w KEITH - opracował urządzenia do przenoszenia materiałów dla przemysłu rolniczego. Firma KEITH Manufacturing powstała na początku lat 70-tych w Madras w stanie Oregon, gdy Foster rozpoczął prace nad stworzeniem najbardziej niezawodnego, trwałego i efektywnego systemu rozładunku. System KEITH WALKING FLOOR® wkrótce ustanowił standard przemysłowy w technologii ruchomych podłóg. Dzisiaj firma jest prowadzona przez drugie i trzecie pokolenie rodziny Foster, które jest zaangażowane w zapewnienie sukcesu klientom.

Marka WALKING FLOOR® jest znana na całym świecie jako określenie produktów samowyładowczych zaprojektowanych i wyprodukowanych wyłącznie przez KEITH. Firma sprzedała ponad 90.000 sztuk i posiada ponad 270 patentów.

Systemy są stosowane w wielu różnych gałęziach przemysłu na całym świecie do przenoszenia materiałów sypkich. KEITH Manufacturing obejmuje pięć międzynarodowych lokalizacji i posiada globalną sieć dealerów, aby obsługiwać swoich klientów, gdziekolwiek się znajdują.

Certyfikat Keith

Bufory z WALKING FLOOR

Bufory magazynowe i transportowe KEITH WALKING FLOOR® są przeznaczone do odbioru, przechowywania i dozowania materiałów. Bufory są projektowane na zamówienie od koncepcji do konstrukcji i mogą być zaprojektowane do praktycznie nieograniczonych wymiarów i nośności. Konfiguracje są oparte na specyfikacjach klienta i obejmują systemy montowane w zagłębieniach, duże i małe bufory magazynowe, bufory zasilane przez ładowarkę oraz rozwiązania DrivOn™. Dostępna jest szeroka gama akcesoriów do przemysłowego przenoszenia materiałów, takich jak zsypy wejściowe, śruby poziomujące, rolki spike i ślimaki wyładowcze.

Rozwiązania na zamówienie

Wybór właściwego systemu przenoszenia materiałów zwiększa wydajność zakładu. Bufory KEITH® WALKING FLOOR® stanowią ekonomiczne, mało wymagające rozwiązanie dla potrzeb transportu i magazynowania.

Do pobrania:

Keith_walking_floor.pdf

Logo PTM Polska białe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sławomir Terlecki

Dyrektor Techniczny

Dział Technologii Przemysłowych

Krzysztof Kotulski

Doradca Techniczny

Wypełnij ankietę i dowiedz się w jaki sposób możesz zautomatyzować załadunek naczep.

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page